ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΠΣ ΦΩΚΙΔΑΣ 2019-2020

Σας παρουσιάζουμε το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος 2019-2020 μετά την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΣ ΦΩΚΙΔΑΣ: Α ΓΥΡΟΣ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ/ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ’94 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ – ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 ΦΩΚΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ.ΙΤΕΑΣ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ’94 – ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ – ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ/ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ.ΙΤΕΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ – ΦΩΚΙΚΟΣ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ/ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ – ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΦΩΚΙΚΟΣ – ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ’94 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ.ΙΤΕΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ…

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 18ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (10,13,14,17/04/2019)

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 10/04/2019 16:00 ΧΡΙΣΣΟΥ   ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ (3-2 τελ) ΣΑΒΒΑΤΟ 13/04/2019 16:00 ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ    Ο ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ – ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/04/2019 16:00 ΔΕΣΦΙΝΑΣ    ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 16:00 ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ    ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 17/04/2019 16:00 ΧΡΙΣΣΟΥ     ΑΚΑΔHMIA ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 17ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (06/04/2019)

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 06/04/2019 16:00 ΧΡΙΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 – ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 06/04/2019 16:00 ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ – ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 ΣΑΒΒΑΤΟ 06/04/2019 16:00 ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 06/04/2019 16:00 ΙΤΕΑΣ ΧΟΡΤΟ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ – ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 06/04/2019 16:00 ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ – Ο ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 16ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (30-31/03/2019)

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/03/2019 15:30 ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ – ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/03/2019 15:30 ΧΡΙΣΣΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ – Ο ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/03/2019 15:30 ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/03/2019 15:30 ΔΗΜ.ΣΤ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 – ΑΚΑΔHMIA ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 31/03/2019 16:00 ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 15ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (23-24/03/2019)

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/03/2019 15:30 ΧΡΙΣΣΟΥ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/03/2019 15:30 ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ Ο ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/03/2019 15:30 ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/03/2019 12:30 ΧΡΙΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 – ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 ΚΥΡΙΑΚΗ 24/03/2019 15:30 ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ – ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 14ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (16-17/03/2019)

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/03/2019 15:30 ΧΡΙΣΣΟΥ    ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ –ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/03/2019 15:30 ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ    Ο ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ – ΑΚΑΔHMIA ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/03/2019 15:30 ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ – ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/03/2019 15:30 ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ    ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 ΚΥΡΙΑΚΗ 17/03/2019 15:30 ΧΡΙΣΣΟΥ    ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 – ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 13ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (02-03-06/03/2019)

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 02/03/2019 15:00 ΔΕΣΦΙΝΑΣ   ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 02/03/2019 15:00 ΧΡΙΣΣΟΥ    ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 – Ο ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 03/03/2019 15:00 ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ    ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 03/03/2019 15:00 ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ    ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ – ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 ΤΕΤΑΡΤΗ 06/03/2019 15:30 ΧΡΙΣΣΟΥ    ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 12ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (23-24/02/2019)

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/02/2019 15:00 ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ–ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/02/2019 15:00 ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ – ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 ΣΑΒΒΑΤΟ 23/02/2019 15:00 ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ Ο ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ – ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/02/2019 15:00 ΧΡΙΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 – ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/02/2019 15:00 ΧΡΙΣΣΟΥ ΑΚΑΔHMIA ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 11ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (16-17/02/2019)

11η 16/02/2019 15:00 ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ  ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ  – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ 16/02/2019 15:00 ΧΡΙΣΣΟΥ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 17/02/2019 15:00  ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ  ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 17/02/2019 15:00 ΧΡΙΣΣΟΥ  ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 – ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ 17/02/2019 15:00 ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ – ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ