Α Φωκίδας [9η,10η και 11η Αγωνιστική]

Το πρόγραμμα των αγώνων για την   9η – 10η & 11η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος « ΙΝΕΡΚΑΤ ΑΕ  ΑΦΟΙ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ΄΄ της   Α΄ Ερασιτεχνικής κατηγορίας, ποδοσφαιρικής περιόδου 2016 – 2017, όπως αυτό προέκυψε μετά την δημόσια κλήρωση που πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα 19/09/2016 στο Αθλητικό Κέντρο της ΕΠΣ Φωκίδας.

       Ο ορισμός των διαιτητών των αγώνων θα γίνεται κάθε Πέμπτη και ώρα 18:00 στα γραφεία της ΕΠΣ Φωκίδας στην Άμφισσα.

       Σας υπενθυμίζουμε ότι οι γηπεδούχες ομάδες έχουν την ευθύνη για την άδεια καταλληλότητας, παραχώρησης και λειτουργίας των γηπέδων, καθώς και της ασφάλειας  αυτών. 

9η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                                                                                                                     

 

ΣΑΒΒΑΤΟ        21/01/2017        15:00    ΔΕΣΦΙΝΑΣ                    Ο ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ – ΦΩΚΙΚΟΣ                                

ΣΑΒΒΑΤΟ        21/01/2017        15:00    ΔΗΜ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ          ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ’94 – Ο ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΟΡΙKIOY

ΣΑΒΒΑΤΟ        21/01/2017        15:00    ΧΡΙΣΣΟΥ                      ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ – Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ          

 

ΚΥΡΙΑΚΗ         22/01/2017        15:00    ΧΡΙΣΣΟΥ                      ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ         22/01/2017        15:00    ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ               ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ – ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006         

ΚΥΡΙΑΚΗ         22/01/2017        15:00    ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ               ΔΩΡΙΚΟΣ ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ –  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ         22/01/2017        15:00    ΔΕΣΦΙΝΑΣ                   ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΙΡΡΑΣ

 

ΡΕΠΟ:  ΧΡΙΣΣΟΥ ΚΡΙΣΣΑΙΟΣ

 

                                                                                                                                                                                   

10η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                                                                                                                   

 

ΣΑΒΒΑΤΟ        28/01/2017        15:00    ΧΡΙΣΣΟΥ                      ΧΡΙΣΣΟΥ ΚΡΙΣΣΑΙΟΣ – Ο ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΟΡΙKIOY            

ΣΑΒΒΑΤΟ        28/01/2017        15:00    ΔΗΜ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ          ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 – ΔΩΡΙΚΟΣ ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ        28/01/2017        15:00    ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ             Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ – ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ         29/01/2017        15:00    ΓΛΥΦΑΔΑΣ                  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ’94

ΚΥΡΙΑΚΗ         29/01/2017        15:00    ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ               ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ        

ΚΥΡΙΑΚΗ         29/01/2017        15:00    ΔΗΜ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ          ΦΩΚΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ         29/01/2017        15:00    ΧΡΙΣΣΟΥ                      ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ – Ο ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ

 

ΡΕΠΟ:  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΙΡΡΑΣ

 

                                                                                                                                                                                   

11η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                                                                                                                   

 

ΣΑΒΒΑΤΟ        04/02/2017        15:00    ΔΕΣΦΙΝΑΣ                    Ο ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ               

ΣΑΒΒΑΤΟ        04/02/2017        15:00    ΔΗΜ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ          ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ’94 – ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006

ΣΑΒΒΑΤΟ        04/02/2017        15:00    ΧΡΙΣΣΟΥ                      ΧΡΙΣΣΟΥ ΚΡΙΣΣΑΙΟΣ – ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ  

 

ΚΥΡΙΑΚΗ         05/02/2017        15:00    ΛΙΔΟΡΙΚΙΟΥ                 Ο ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΟΡΙKIOY – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΙΡΡΑΣ          

ΚΥΡΙΑΚΗ         05/02/2017        15:00    ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ               ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ –     ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ         05/02/2017        15:00    ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ               ΔΩΡΙΚΟΣ ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ – Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ         05/02/2017        15:00    ΧΡΙΣΣΟΥ                      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣΦΩΚΙΚΟΣ

 

ΡΕΠΟ:  ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ

 

Σχετικές δημοσιεύσεις

Αφήστε ένα σχόλιο