ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 16ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

30/03/2019  15:30  ΧΡΙΣΣΟΥ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ – Ο ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ ΠΟΝΤΙΚΑΣ Δ. ΓΟΥΡΑΣ Ι. ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΧΡ. 30/03/2019  15:30  ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ν. ΜΠΑΞΑΣ Ζ. 16Η 30/03/2019 15:30  ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ   ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ – ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΜΠΟΥΝΟΣ Κ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ε. 16Η 30/03/2019  15:30  ΔΗΜ. ΣΤ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ  ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 – ΑΚΑΔHMIA ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ ΚΑΡΑΠΛΗΣ Ν. ΚΟΥΤΡΟΓΙΑΝΝΟΥ Ζ. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠ. 16Η 31/03/2019  16:00  ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ. ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΑΝΤ. ΚΑΨΑΛΗΣ Π.

Περισσότερα

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 16ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (30-31/03/2019)

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/03/2019 15:30 ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ – ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/03/2019 15:30 ΧΡΙΣΣΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ – Ο ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/03/2019 15:30 ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/03/2019 15:30 ΔΗΜ.ΣΤ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 – ΑΚΑΔHMIA ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 31/03/2019 16:00 ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94

Περισσότερα

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (27/03/2019)

3Η ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 1οι ΑΓΩΝΕΣ  27/03/2019 15:30 ΙΤΕΑΣ ΧΟΡΤΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ – ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ. ΠΟΝΤΙΚΑΣ Δ. 27/03/2019 16:00 ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 ΜΠΟΥΝΟΣ Κ. ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΑΝΤ. ΜΠΑΞΑΣ Ζ.

Περισσότερα

ΠΟΙΝΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

ΑΡΙΘ. ΑΠΟΦ. : 5/21-03-2019 Φ.Α. 2ΗΣ ΦΑΣΗΣ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΦΩΚΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ (ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ – ΦΩΚΙΚΟΣ (ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ) ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 – ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 (ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ) & ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 1ης ΦΑΣΗΣ – 4ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ: ΦΩΚΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ Α) ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ: Στο ποδοσφαιριστή του ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006, ΞΕΠΛΑΤΗ Χ. με Α.Δ. 540253 ποινή αποκλεισμού τριών (3) αγωνιστικών ημερών από 21/03/2019 και χρηματική ποινή τριάντα (30,00) ευρώ, βάσει του Άρθρου 10, παρ. 1, εδαφ. γ, (βιαιοπραγία σε αντίπαλο παίκτη) σε συνδυασμό με την παράγραφο 2Δ (χρηματική…

Περισσότερα

ΠΟΙΝΕΣ 11ης-12ης-13ης-14ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΑΡΙΘ. ΑΠΟΦ. : 8/21-03-2019 Α) ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ: 11ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ___ 12ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ___ 13ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ___ 14ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ: Στο ποδοσφαιριστή του ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006, ΔΡΙΒΑ Δ. με Α.Δ. 1249526 ποινή αποκλεισμού μιας (1) αγωνιστικής ημέρας από 18/03/2019 και χρηματική ποινή δέκα (10,00) ευρώ, βάσει του Άρθρου 10, παρ. 1, εδαφ. α, περ. ΙΙΙ, σε συνδυασμό με την παράγραφο 2Δ του ιδίου άρθρου του Πειθαρχικού Κώδικα (Παρεμπόδιση επίτευξης τέρματος). Στο ποδοσφαιριστή του ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΕΣ, ΜΠΡΕΓΚΟΥ ΜΠ. με Α.Δ. 1431142 ποινή αποκλεισμού μιας (1) αγωνιστικής ημέρας από 18/03/2019 και χρηματική ποινή δέκα…

Περισσότερα

ΚΛΗΡΩΣΗ & ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ)

Σας ενημερώνουμε ότι, μετά την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 21/03/2019 στο Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣ Φωκίδας, η Επιτροπή ορίζει τους αγώνες της Ημιτελικής Φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων ΕΠΣ Φωκίδας, ως ακολούθως: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ – ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ – ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2018 – 2019   ΤΕΤΑΡΤΗ 27/03/2019 15:30    ΙΤΕΑΣ ΧΟΡΤΟ    ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ – ΦΩΚΙΚΟΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27/03/2019 16:00    ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ    ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94

Περισσότερα

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 15ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

23/03/2019 15:30  ΧΡΙΣΣΟΥ  ΑΚΑΔHMIA ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΑΝΤ. ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΧΡ. 23/03/2019  15:30  ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ  Ο ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ. ΚΑΡΕΛΗΣ Γ. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ε. 23/03/2019  15:30  ΔΕΣΦΙΝΑΣ  ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ ΚΑΡΑΠΛΗΣ Ν. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ν. ΓΟΥΡΑΣ Ι.   24/03/2019  15:30  ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ  ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ – ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΠΟΝΤΙΚΑΣ Δ. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠ. ΚΑΨΑΛΗΣ Π. 24/03/2019  12:30  ΧΡΙΣΣΟΥ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 – ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 ΜΠΟΥΝΟΣ Κ. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ν. ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΧΡ.

Περισσότερα

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 15ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (23-24/03/2019)

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/03/2019 15:30 ΧΡΙΣΣΟΥ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/03/2019 15:30 ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ Ο ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/03/2019 15:30 ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/03/2019 12:30 ΧΡΙΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 – ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 ΚΥΡΙΑΚΗ 24/03/2019 15:30 ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ – ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ

Περισσότερα

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (20/03/2019)

20/03/2019 18:30 ΔΗΜ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 – ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ. ΜΠΟΥΝΟΣ Κ. ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΑΝΤ. 20/03/2019 15:30 ΧΡΙΣΣΟΥ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ – ΦΩΚΙΚΟΣ ΒΑΡΖΑΚΑΝΟΣ Γ. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ν. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠ. 20/03/2019 15:30  ΙΤΕΑΣ    ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ ΚΑΡΑΠΛΗΣ Ν. ΚΑΡΕΛΗΣ Γ. ΚΑΨΑΛΗΣ Π.

Περισσότερα

ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (20/03/2019)

Σας ενημερώνουμε ότι, η Επιτροπή Πρωταθλημάτων & Κυπέλλου, αφού έλαβε υπόψη τα αιτήματα των σωματείων πήρε απόφαση ο αγώνας της 2ης Φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων ΕΠΣ Φωκίδας, μεταξύ των ομάδων ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 – ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006, θα διεξαχθεί ως είχε οριστεί την Τετάρτη 20/03/2019 στο Δημοτικό Στ. Άμφισσας αλλά με ώρα έναρξης 18:30.

Περισσότερα