ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 15ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

23/03/2019 15:30  ΧΡΙΣΣΟΥ  ΑΚΑΔHMIA ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΑΝΤ. ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΧΡ. 23/03/2019  15:30  ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ  Ο ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ. ΚΑΡΕΛΗΣ Γ. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ε. 23/03/2019  15:30  ΔΕΣΦΙΝΑΣ  ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ ΚΑΡΑΠΛΗΣ Ν. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ν. ΓΟΥΡΑΣ Ι.   24/03/2019  15:30  ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ  ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ – ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΠΟΝΤΙΚΑΣ Δ. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠ. ΚΑΨΑΛΗΣ Π. 24/03/2019  12:30  ΧΡΙΣΣΟΥ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 – ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 ΜΠΟΥΝΟΣ Κ. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ν. ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΧΡ.

Περισσότερα

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (20/03/2019)

20/03/2019 18:30 ΔΗΜ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 – ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ. ΜΠΟΥΝΟΣ Κ. ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΑΝΤ. 20/03/2019 15:30 ΧΡΙΣΣΟΥ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ – ΦΩΚΙΚΟΣ ΒΑΡΖΑΚΑΝΟΣ Γ. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ν. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠ. 20/03/2019 15:30  ΙΤΕΑΣ    ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ ΚΑΡΑΠΛΗΣ Ν. ΚΑΡΕΛΗΣ Γ. ΚΑΨΑΛΗΣ Π.

Περισσότερα

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 14ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

16/03/2019 15:30  ΧΡΙΣΣΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ – ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΠΟΝΤΙΚΑΣ Δ. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ν. ΚΑΡΕΛΗΣ Γ. 16/03/2019 15:30  ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ  Ο ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ – ΑΚΑΔHMIA ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ ΜΠΟΥΝΟΣ Κ. ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΑΝΤ. ΚΑΨΑΛΗΣ Π. 16/03/2019 15:30  ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ – ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΧΡ. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠ. 16/03/2019 15:30  ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ. ΓΟΥΡΑΣ Ι. ΜΠΑΞΑΣ Ζ. 17/03/2019  15:30  ΧΡΙΣΣΟΥ  ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 – ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΚΑΡΑΠΛΗΣ Ν. ΠΟΝΤΙΚΑΣ Δ. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ε.

Περισσότερα

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 06/03/2019

Ανακοινώνονται ο διαιτητής & οι βοηθοί διαιτητές του αγώνα της 13ης αγωνιστικής ΕΠΣ Φωκίδας,  ποδοσφαιρικής περιόδου 2018 – 2019, μεταξύ των ομάδων ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ  που θα διεξαχθεί την Τετάρτη 6 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019 και ώρα 15:30 στο γήπεδο Χρισσού. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΠΛΗΣ Ν. Α ΒΟΗΘΟΣ: ΒΑΡΖΑΚΑΝΟΣ Γ. Β ΒΟΗΘΟΣ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠ.

Περισσότερα

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 12ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Ανακοινώνονται οι διαιτητές & οι βοηθοί διαιτητές των αγώνων του Πρωταθλήματος της Α΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας, ποδοσφαιρικής περιόδου 2018 – 2019, που θα διεξαχθούν ως ακολούθως:   23/02/2019 15:00 ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ  ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ – ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΒΑΡΖΑΚΑΝΟΣ ΠΟΝΤΙΚΑΣ Δ.. ΚΟΥΤΡΟΓΙΑΝΝΟΥ Ζ. 23/02/2019 15:00 ΜΑΛΑΜΑΤΑ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ – ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 ΜΠΟΥΝΟΣ Κ. ΓΟΥΡΑΣ Ι. ΜΠΑΞΑΣ Ζ. 23/02/201915:00ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ  ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ – ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ. ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΑΝΤ. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠ. 23/02/201915:00ΧΡΙΣΣΟΥ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 – ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΚΑΡΕΛΗΣ ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΧΡ. 24/02/201915:00ΧΡΙΣΣΟΥ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ ΚΑΡΑΠΛΗΣ Ν. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ν. ΒΑΡΖΑΚΑΝΟΣ Γ.

Περισσότερα

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 11ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Ανακοινώνονται οι διαιτητές & οι βοηθοί διαιτητές των αγώνων του Πρωταθλήματος της Α΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας, ποδοσφαιρικής περιόδου 2018 – 2019, που θα διεξαχθούν ως ακολούθως: ΑΓΩΝ. 16/02/2019 15:00 ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ  ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ  – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ. ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΑΝΤ. ΚΟΥΤΡΟΓΙΑΝΝΟΥ Ζ. 16/02/2019 15:00 ΧΡΙΣΣΟΥ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 ΜΠΟΥΝΟΣ Κ. ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. ΚΑΡΕΛΗΣ Γ. 17/02/2019 15:00  ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ  ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΒΑΡΖΑΚΑΝΟΣ Γ. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ν. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠ. 17/02/2019 15:00 ΧΡΙΣΣΟΥ  ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 – ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ ΠΟΝΤΙΚΑΣ Δ. ΓΟΥΡΑΣ Ι. ΚΑΨΑΛΗΣ Π. 17/02/2019 15:00 ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ – ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΧΡ. ΜΠΑΞΑΣ Ζ.

Περισσότερα

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (13/02/2019)

Ανακοινώνονται ο διαιτητής & οι βοηθοί διαιτητές του εξ αναβολής αγώνα της 4ης  Αγωνιστικής της 1ης Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων ΕΠΣ Φωκίδας,  ποδοσφαιρικής περιόδου 2018 – 2019, μεταξύ των ομάδων ΦΩΚΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ,  που θα διεξαχθεί την Τετάρτη 13 Φεβρουαρίου 2019 και ώρα 16:30 στο Δημοτικό Στ. Άμφισσας. Διαιτητής: Ανδρεόπουλος Μ. Α Βοηθός: Μπούνος Κ. Β Βοηθός: Ποντίκας Δ.

Περισσότερα

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 10ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Ανακοινώνονται οι διαιτητές & οι βοηθοί διαιτητές των αγώνων του Πρωταθλήματος της Α΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας, ποδοσφαιρικής περιόδου 2018 – 2019, που θα διεξαχθούν ως ακολούθως: ΑΓΩΝ. 09/02/2019  15:00 ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ  ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΚΑΡΑΠΛΗΣ Ν. ΚΑΡΕΛΗΣ Γ. ΚΟΥΤΡΟΓΙΑΝΝΟΥ Ζ. 09/02/2019 15:00 ΧΡΙΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ ΜΠΟΥΝΟΣ Κ. ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΧΡ. ΠΛΕΣΣΑΣ Ν. 09/02/2019 15:00 ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ – ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΑΝΤ. ΖΑΝΙΑΣ Δ.   10/02/2019 15:00 ΧΡΙΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ – ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΠΟΝΤΙΚΑΣ Δ. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ν. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠ. 10/02/2019 15:00  ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ ΚΑΡΑΠΛΗΣ Ν. ΓΟΥΡΑΣ Ι. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ ΕΥΘ.

Περισσότερα

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 9ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

02/02/2019 15:00 ΜΑΛΑΜΑΤΑ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ – ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΜΠΟΥΝΟΣ Κ. ΚΑΡΕΛΗΣ Γ. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠ   02/02/2019 15:00 ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ – ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ν ΓΟΥΡΑΣ Ι. ΚΟΥΤΡΟΓΙΑΝΝΟΥ Ζ.   02/02/2019 15:00 ΧΡΙΣΣΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ – ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 ΠΟΝΤΙΚΑΣ Δ. ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΧΡ. ΚΑΨΑΛΗΣ Π.   03/02/2019 15:00 ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ ΒΑΡΖΑΚΑΝΟΣ Γ. ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΑΝΤ. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ν.   03/02/2019 15:00 ΧΡΙΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ. ΜΠΟΥΝΟΣ Κ. ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΧΡ.

Περισσότερα

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 8ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Ανακοινώνονται οι διαιτητές & οι βοηθοί διαιτητές των αγώνων του Πρωταθλήματος της Α΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας, ποδοσφαιρικής περιόδου 2018 – 2019, που θα διεξαχθούν ως ακολούθως: 8η 26/01/2019 15:00 ΧΡΙΣΣΟΥ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΚΑΡΑΠΛΗΣ Ν. ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΑΝΤ. ΒΑΡΖΑΚΑΝΟΣ Γ. 26/01/2019 15:00 ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ  ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ – ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΠΟΝΤΙΚΑΣ Δ. ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΧΡ. ΚΟΥΤΡΟΓΙΑΝΝΟΥ Ζ. 27/01/2019 15:00 ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ  ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 ΚΑΡΑΠΛΗΣ Ν. ΓΟΥΡΑΣ Ι. ΚΑΨΑΛΗΣ Π. 27/01/2019 15:00 ΧΡΙΣΣΟΥ  ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ ΜΠΟΥΝΟΣ Κ. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ν. ΚΑΡΕΛΗΣ Γ. 27/01/2019 15:00 ΜΑΛΑΜΑΤΑ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΠΛΕΣΣΑΣ Ν. ΜΠΑΞΑΣ Ζ.

Περισσότερα