ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (05/10/2019)

Ανακοινώνονται από την ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΩΚΙΔΑΣ/ Ε.Δ. οι διαιτητές & οι βοηθοί διαιτητές των αγώνων του Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων ΕΠΣ Φωκίδας, Ποδοσφαιρικής περιόδου 2019 – 2020, που θα διεξαχθούν ως ακολούθως:

Περισσότερα

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (28,29/09/2019)

Ανακοινώνονται από την ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΩΚΙΔΑΣ/ Ε.Δ. οι διαιτητές & οι βοηθοί διαιτητές των αγώνων του Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων ΕΠΣ Φωκίδας, Ποδοσφαιρικής περιόδου 2019 – 2020, που θα διεξαχθούν ως ακολούθως:

Περισσότερα

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (25/092019)

Ανακοινώνονται από την ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΩΚΙΔΑΣ/ Ε.Δ. οι διαιτητές & οι βοηθοί διαιτητές των αγώνων του Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων ΕΠΣ Φωκίδας, Ποδοσφαιρικής περιόδου 2019 – 2020, που θα διεξαχθούν ως ακολούθως:

Περισσότερα

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (21 & 22/09/2019)

Ανακοινώνονται από την ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΩΚΙΔΑΣ/ Ε.Δ. οι διαιτητές & οι βοηθοί διαιτητές των αγώνων του Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων ΕΠΣ Φωκίδας, Ποδοσφαιρικής περιόδου 2019 – 2020, που θα διεξαχθούν ως ακολούθως:

Περισσότερα

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 18ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (13,14/04/2019)

13/04/2019  16:00  ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ    Ο ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ – ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΓΟΥΡΑΣ Ι. ΚΑΡΕΛΗΣ Γ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠ. 13/04/2019  16:00  ΔΕΣΦΙΝΑΣ  ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΚΑΡΑΠΛΗΣ Ν. ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΑΝΤ. ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΧΡ. 14/04/2019  16:00  ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ    ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΜΠΑΞΑΣ Ζ. ΖΑΝΙΑΣ Δ.

Περισσότερα

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (9-10/04/2019)

09/04/2019  16:00  ΧΡΙΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΖΑΚΑΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ   10/04/2019  16:00  ΔΗΜ. ΣΤ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ    ΦΩΚΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΚΑΡΑΠΛΗΣ ΜΠΟΥΝΟΣ ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ

Περισσότερα

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 17ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

06/04/2019 16:00  ΧΡΙΣΣΟΥ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 – ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΒΑΡΖΑΚΑΝΟΣ Γ ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΧΡ ΓΟΥΡΑΣ Ι 06/04/2019  16:00  ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ  ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ – ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 ΜΠΟΥΝΟΣ Κ ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΑΝΤ ΚΟΥΤΡΟΓΙΑΝΝΟΥ Ζ 06/04/2019  16:00  ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Μ ΜΠΑΞΑΣ Ζ ΠΛΕΣΣΑΣ Ν 16:00  ΙΤΕΑΣ ΑΚΑΔHMIA ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ – ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΠΟΝΤΙΚΑΣ Δ ΚΑΡΕΛΗΣ Γ. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ε. 06/04/2019  16:00  ΔΕΣΦΙΝΑΣ  ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ – Ο ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ν ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠ ΚΑΨΑΛΗΣ Π

Περισσότερα

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 16ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

30/03/2019  15:30  ΧΡΙΣΣΟΥ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ – Ο ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ ΠΟΝΤΙΚΑΣ Δ. ΓΟΥΡΑΣ Ι. ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΧΡ. 30/03/2019  15:30  ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ν. ΜΠΑΞΑΣ Ζ. 16Η 30/03/2019 15:30  ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ   ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ – ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΜΠΟΥΝΟΣ Κ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ε. 16Η 30/03/2019  15:30  ΔΗΜ. ΣΤ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ  ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 – ΑΚΑΔHMIA ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ ΚΑΡΑΠΛΗΣ Ν. ΚΟΥΤΡΟΓΙΑΝΝΟΥ Ζ. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠ. 16Η 31/03/2019  16:00  ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ. ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΑΝΤ. ΚΑΨΑΛΗΣ Π.

Περισσότερα

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (27/03/2019)

3Η ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 1οι ΑΓΩΝΕΣ  27/03/2019 15:30 ΙΤΕΑΣ ΧΟΡΤΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ – ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ. ΠΟΝΤΙΚΑΣ Δ. 27/03/2019 16:00 ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 ΜΠΟΥΝΟΣ Κ. ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΑΝΤ. ΜΠΑΞΑΣ Ζ.

Περισσότερα

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 15ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

23/03/2019 15:30  ΧΡΙΣΣΟΥ  ΑΚΑΔHMIA ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΑΝΤ. ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΧΡ. 23/03/2019  15:30  ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ  Ο ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ. ΚΑΡΕΛΗΣ Γ. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ε. 23/03/2019  15:30  ΔΕΣΦΙΝΑΣ  ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ ΚΑΡΑΠΛΗΣ Ν. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ν. ΓΟΥΡΑΣ Ι.   24/03/2019  15:30  ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ  ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ – ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΠΟΝΤΙΚΑΣ Δ. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠ. ΚΑΨΑΛΗΣ Π. 24/03/2019  12:30  ΧΡΙΣΣΟΥ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 – ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 ΜΠΟΥΝΟΣ Κ. ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ Ν. ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΧΡ.

Περισσότερα